Azərbaycan Respublikasının Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi daxili müsahibələrin keçirilmə tarixi və vaxtı barədə qrafik

Azərbaycan Respublikasının Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi inzibati vəzifələrin dördüncü-yeddinci təsnifatlarına uyğun olan vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 16 noyabr 2017-ci il tarixində daxili müsahibə elan etmişdir.

Azərbaycan Respublikasının Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi daxili müsahibələrin keçirilmə tarixi və vaxtı barədə qrafiki elan edir.

 

 

 

 

 

Namizədin soyadı, adı

Struktur bölmə

Namizədin iddia etdiyi vəzifə

Müsahibənin keçirilmə tarixi

Müsahibənin keçirilmə saatı

1.

Verdiyev Nurlan

Strateji özəlləşdirmənin təşkili və investisiyaların cəlb edilməsi şöbəsinin İnvestisiyaların cəlb edilməsi və müsabiqələrin təşkili sektoru

Sektor müdiri

10.01.2018

10:15

2.

Bayramov Azər

Strateji planlaşdırma, innovasiyalar, monitorinq və təhlil şöbəsinin  Analitik təhlil və hesabat sektoru

Sektor müdiri

10.01.2018

11:00

3.

Abbasova Zərəngiz

Maliyyə, iqtisadi proqnozlaşdırma və daxili audit şöbəsinin  Mühasibatlıq sektoru

Sektor müdiri

10.01.2018

11:45

4.

Quliyeva Nərgiz

Maliyyə, iqtisadi proqnozlaşdırma və daxili audit şöbəsinin  Mühasibatlıq sektoru

Sektor müdiri

10.01.2018

12:30

5.

Baxşəliyeva Validə

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsinin Arxiv sektoru

Sektor müdiri

10.01.2018

14:15

6.

Sadıxov Azər

Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi Bələdiyyə torpaqlarının hərraclarının təşkili şöbəsi

Şöbə müdiri

10.01.2018

15:00

7.

Bayramov Cabbar

Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi  Hüquq şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

10.01.2018

15:45

8.

İsabəyli Anar

Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti Hüquq şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

10.01.2018

16:30

9.

Abdullayev Firidun

Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi Dövlət əmlakının satışı üzrə hərracların təşkili şöbəsinin Dövlət əmlakının və güzəştli satışın təşkili sektoru

Sektor müdiri

11.01.2018

10:15

10.

Aslanov Amil

11 saylı ərazi şöbəsi

Şöbə müdiri

11.01.2018

11:00

11.

Ələkbərov Pərviz

9 saylı ərazi şöbəsi

Şöbə müdiri

11.01.2018

11:45

12.

Məhərrəmov Bəxtiyar

6 saylı ərazi şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

11.01.2018

12:30

13.

Şaqavatov Ağabala

16 saylı ərazi şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

11.01.2018

14:15

14.

Yusifov Fərid

12 saylı ərazi şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

11.01.2018

15:00

15.

Məmmədov Famis

Maddi-texniki təchizat və təsərrüfat şöbəsi

Şöbə müdiri

11.01.2018

15:45

16.

Bayramov Mehman

Beynəlxalq əməkdaşlıq  şöbəsi

Baş məsləhətçi

11.01.2018

16:30

17.

Əlizadə Hüsaməddin

İnsan resurslarının idarə edilməsi və dövlət qulluğu şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

12.01.2018

10:15

18.

Rəhmanova İxtiyar

Beynəlxalq əməkdaşlıq  şöbəsi

Böyük məsləhətçi

12.01.2018

11:00

19.

Məmmədzadə Xosrov

Yerli qurumlarla iş və dövlət ehtiyaclarının ödənilməsinin təşkili şöbəsi

Baş məsləhətçi

12.01.2018

11:45

20.

Tağızadə Elnur

Yerli qurumlarla iş və dövlət ehtiyaclarının ödənilməsinin təşkili şöbəsi

Baş məsləhətçi

12.01.2018

12:30

21.

İsmayılov Ərəstun

Torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi, torpaqların monitorinqi və geodeziya şöbəsi

Böyük məsləhətçi

12.01.2018

14:15

22.

Mikayılov Əlövsət

Torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi, torpaqların monitorinqi və geodeziya şöbəsi

Böyük məsləhətçi

12.01.2018

15:00

23.

Səfərov Aydın

Dövlət əmlakının özəlləşdirilməsi  və icarəyə verilməsi şöbəsinin  Dövlət torpaq sahələrinin özəlləşdirilməsi  sektoru

Baş məsləhətçi

12.01.2018

15:45

24.

Ağayev Nəriman

Dövlət əmlakının özəlləşdirilməsi  və icarəyə verilməsi şöbəsinin  Dövlət torpaq sahələrinin özəlləşdirilməsi  sektoru

Baş məsləhətçi

12.01.2018

16:30

25.

Nəcəfov Elçin

Dövlət əmlakının özəlləşdirilməsi  və icarəyə verilməsi şöbəsinin  Dövlət əmlakının icarəyə verilməsi sektoru

Aparıcı məsləhətçi

15.01.2018

10:15

26.

Zeynalova Lütfiyyə

Dövlət əmlakının özəlləşdirilməsi  və icarəyə verilməsi şöbəsinin  Dövlət əmlakının icarəyə verilməsi sektoru

Aparıcı məsləhətçi

15.01.2018

11:00

27.

Şəmistanzadə Şəmistan

İnsan resurslarının idarə edilməsi və dövlət qulluğu şöbəsi

Aparıcı məsləhətçi

15.01.2018

11:45

28.

Zeynalova Günel

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Aparıcı məsləhətçi

15.01.2018

12:30

29.

Hacıyeva Aygün

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Baş məsləhətçi

15.01.2018

14:15

30.

Ocaqova Azadə

Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi Bələdiyyə torpaqlarının hərraclarının təşkili şöbəsi

Böyük məsləhətçi

15.01.2018

15:00

31.

Hüseynov Əliyar

Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti  Hüquq və insan resurslarının idarə edilməsi şöbəsi

Baş məsləhətçi

15.01.2018

15:45

32.

Məmmədova Nailə

Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti Kadrlar şöbəsi

Böyük məsləhətçi

15.01.2018

16:30

33.

Murtuzov Cabir

Daxili nəzarət şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

10:15

34.

Hüseynov Mahir

Daxili nəzarət şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

11:00

35.

Salmanov Azər

Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti  Maliyyə, mühasibat və təsərrüfat - təchizat şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

11:45

36.

Əliyeva Günel

Maliyyə, iqtisadi proqnozlaşdırma və daxili audit şöbəsinin İqtisadi təhlil, daxilolmalar və proqnozlaşdırma sektoru

Böyük məsləhətçi

16.01.2018

12:30

37.

Məmmədov Məqsəd

Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti  Daşınmaz əmlakın vahid dövlət kadastrı şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

14:15

38.

Şərifov İlham

Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti  Yerquruluşu, torpaq kadastrı və torpaq monitorinqi şöbəsinin Yerquruluşu və inzibati ərazi vahidlərinin sərhədlərinin müəyyənləşdirilməsi  sektoru

Baş məsləhətçi

16.01.2018

15:00

39.

Ağayev Kamal

Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti Daşınmaz əmlakın texniki inventarlaşdırılması və qiymətləndirmənin təşkili şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

15:45

40

Rəhmanova Günay

Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti Daşınmaz əmlakın texniki inventarlaşdırılması və qiymətləndirmənin təşkili şöbəsi

Baş məsləhətçi

16.01.2018

16:30

41

Səfərov Asif

5 saylı ərazi şöbəsi (Xızı rayonu)

Baş məsləhətçi

17.01.2018

10:15

42

Vəliyev Zahid

14 saylı ərazi şöbəsi (Beyləqan)

Aparıcı məsləhətçi

17.01.2018

11:00

43

Mirzəyev Hikmət

15 saylı ərazi şöbəsi (Cəlilabad rayonu)

Aparıcı məsləhətçi

17.01.2018

11:45

44

Baloğlanov Şahlar

16 saylı ərazi şöbəsi (Şamaxı)

Aparıcı məsləhətçi

17.01.2018

12:30

45

Rzayev Səbuhi

5 saylı ərazi şöbəsi (Abşeron rayonu)

Baş məsləhətçi

17.01.2018

14:15

46.

Rəhmanov  Mübariz

13 saylı ərazi şöbəsi (Şabran rayonu)

Baş məsləhətçi

17.01.2018

15:00

47.

Qasımov Nemət

11 saylı ərazi şöbəsi    (Goranboy rayonu)

Baş məsləhətçi

17.01.2018

15:45

48.

Əliyev Ceyhun

12 saylı ərazi şöbəsi (Şəmkir rayonu)

Baş məsləhətçi

17.01.2018

16:30

 

Qeyd: 

Müsahibələr qrafik üzrə aşağıda qeyd olunmuş ünvanda keçiriləcəkdir:

Bakı şəhəri, K.Rəhimov küçəsi, 874-cü məhəllə